Kaip sėkmingai gauti PINS

Prašome sekti šiais nurodymais, kai naudojatės mūsų paslauga. Jie tau padės visada gauti PINS ir išvengti nemalonių situacijų.

1. Nenaudok reklamas blokuojančių programinių įrangų savo naršyklėje, tokių kaip Adblock. Jos blokuoja informacijos perdavimą apie tavo paspaudimą iš PINS Bonusway į internetines parduotuves ir dėl to tu negali gauti PINS už savo pirkinius.

2. Nenaudok kitų lojalumo programų mokėjimo/atsiskaitymo metu. Jos ištrina informaciją apie tavo paspaudimus iš PINS Bonusway į internetines parduotuves, o tai reiškia, kad tu negausi PINS.

3. Kai užsisakinėji prekę, įvesk reklamos kodą, nurodytą mūsų svetainėje arba PINS Bonusway naujienlaiškyje ar patalpintą mūsų socialiniuose tinkluose. Tu negausi PINS, jeigu naudosi kuponus ar reklamos kodus iš kitų svetainių.

4. Prisimink pirkti internetu per PINS Bonusway. Kad gautum PINS, turi spausti ant internetinės parduotuvės per PINS Bonusway ir tik tada pirkti prekes.

5. Jei pirkimo metu turi atidarytą keletą langų su svetainėmis, kuriose yra reklaminių banerių ir nuorodų į parduotuves, esančias PINS Bonusway, tu negausi PINS. Šie baneriai gali perrašyti slapukus, todėl PINS gali nebūti registruojami.

6. Jei nori pirkti per PINS Bonusway  ir naršyti kitose svetainėse tuo pačiu metu, naudok atskirą naršyklę, kad neprarastum PINS pagal 5 paragrafą.

7. Jei pastebėjai, kad pirkiniai mūsų sistemoje nėra užregistruoti, rekomenduojame ištrinti visus slapukus savo naršyklės nustatymuose ir uždaryti visus atidarytus langus. Tada pereiti prie PINS Bonusway, kad atliktum pirkimus.