Kaip PINS Bonusway veikia?

PINS Bonusway yra visiškai nemokama paslauga, kuri padeda tau rinkti lojalumo valiutą PINS perkant internetu. Tau tereikia užsiregistruoti ir eiti į internetinės parduotuvės puslapį per PINS Bonusway. PINS už kiekvieną pirkinį yra skaičiuojami į registruoto nario paskyrą. Kiekviena parduotuvė suteikia skirtingą PINS kiekį, kurį galima patikrinti PINS Bonusway puslapyje.

SVARBU: Užregistravus PINS tavo nario profilyje užtruks 30 dienų, kol bus galima panaudoti PINS.

Tokio ilgo laikotarpio reikia, kad komisiniai pereitų per visas finansines operacijas ir mes gautume komisinių mokėjimą iš parduotuvės.

Iš kur PINS ateina?

Paprasčiausias atsakymas yra, kad PINS ateina iš tavęs paties. Kai eini į internetinę parduotuvę per mūsų puslapį, parduotuvė atpažįsta, kad esi PINS Bonusway narys ir sumoka mums komisinius už tavo pirkinius. Mes pasidaliname komisiniais su tavimi ir taip tu renki PINS. Mūsų paslauga veikia panašiu būdu kaip lojalumo kortelės, tik internetu.

Mūsų puslapio kataloge tu rasi daugiau nei 200 vietinių ir tarptautinių parduotuvių, iš kurių tu gali pirkti drabužius ir batus, knygas ir žaislus, užsisakyti maisto ir net viešbutį, pirkti lėktuvo bilietus.

Kodėl tai naudinga parduotuvei? Mes atvedame parduotuvei pirkėjų ir ši už tai mums moka komisinius. Dalį komisinių mes atiduodame pirkėjui ir tai yra PINS.

Bendrai PINS gavimas yra atliekama trimis etapais:

  1. Pirkėjas (PINS Bonusway narys) sumoka už prekes, pirktas internetu.
  2. Internetinė parduotuvė perveda PINS Bonusway komisinius už pirkinį.
  3. Bonusway pasidalina komisiniais su pirkėju PINS forma.

Prašome atkreipti dėmesį į specialias sąlygas naudojantis mūsų paslaugomis. Mūsų patarimai tau padės visada gauti bonusą už savo pirkinius.

Jeigu Jūs atstovaujate internetinės parduotuvės interesus ir norite jungtis prie mūsų paslaugos, apsilankykite mūsų puslapyje ir susisiekite su mumis.